بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خالق دقیقه 96 در کمپین ورزش سه
سه شنبه, 28 خرداد 1398 ساعت 08:27
خالق دقیقه 96 در کمپین ورزش سه
سپهر حیدری معروف به «خالق دقیقه 96» به کمپین توپ 90 پیوست و از شجاع خلیل زاده نیز دعوت کرد.

به گزارش "توپ 90"، سپهر حیدری یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس است. او که تا بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم پیش رفت، پس از پیوستن به کمپین توپ 90 برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده گفت: سلام خدمت دوستان عزیز. سپهر حیدری هستم، با کمال افتخار به کمپین کمک به سیل زدگان توپ 90 می پیوندم.

سپهر حیدری همچنین گفت: قبلا هم کمک کردم به هموطنانم و قطعا بازهم کمک خواهم کرد. آن ها هموطنان ما هستند و به ما نیاز دارند.

او در پایان با دعوت از مدافع پرسپولیس گفت: از شجاع خلیل زاده دعوت می کنم به کمپین بپیوندد تا به همنوع و هموطنان خود کمک کنیم.


تا به امروز چهره های ورزشی زیادی از جمله امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، علی فتح الله زاده، فرزان عاشورزاده و ... ضمن حضور در این کمپین از دیگر چهره های ورزشی برای اضافه شدن به این جمع جهت انجام کار خیرخواهانه دعوت به عمل آوردند تا زنجیره این کمک ها ادامه دار باشد.


هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کرده و رسید آن را برای وبسایت توپ 90 ارسال کنند تا علاوه بر اجر معنوی، نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود. این کمپین از تاریخ 22 اردیبهشت ماه آغاز شده و به مدت 6 ماه ادامه خواهد داشت تا ستاره های محبوب مردم و چهره های ورزشی کمک های خود به مردم سیل زده را با استفاده از این کمپین به دست آنها برسانند.