بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شاندونگ 3 - گوانگژو 2 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وضعیت مشابه استقلال و پرسپولیس در آسیا
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 18:46
وضعیت مشابه استقلال و پرسپولیس در آسیا
با وجود برداشت هایی که بعد از حرف های مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره احتمال حذف یکی از تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا در رسانه ها شد اکنون خبر متفاوتی از کمیته صدور مجوز حرفه ای به گوش می رسد.

به گزارش" توپ 90"، رئیس فدراسیون فوتبال چند روز قبل در کنفرانس خبری که داشت در بخشی از صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که یکی از تیم های باشگاهی ایران به دلیل پرونده های شکایتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد ممکن است از سوی AFC  مجوز حضور در لیگ قهرمانان را پیدا نکرده و در اینصورت یک باشگاه دیگر(تراکتورسازی)  جایگزین این تیم خواهد شد.


برخی رسانه ها بعد از حرف های تاج با توجه به اخبار قبلی تصور کردند که حرف های مهدی تاج درباره استقلال است که چند پرونده باز در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد. اما امروز سهیل مهدی مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در این رابطه به "توپ 90" اعلام کرد که وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و پرونده هایشان در ای اف سی خیلی شبیه به هم است و اینگونه نیست که یکی از آن ها شرایط بدتری داشته و یا در شرف کنار گذاشتن از لیگ قهرمانان باشد.


بر این اساس به نظر می رسد دو تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران باید هرچه سریعتر مشکلات و پرونده های موجود در کنفدراسیون فوتبال آسیا را حل و فصل کنند. از طرف دیگر اینکه مهدی تاج رئیس فدراسیون با آن قاطعیت در کنفرانسش اعلام کرد که یک تیم خاص دچار مشکل است نیز ابهامات تازه ای را درباره این موضوع به وجود می آورد.