بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دانمارک 3 - اتریش 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مدافع برزیلی PSG؛ خرید جدید یوونتوس
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 17:22
مدافع برزیلی PSG؛ خرید جدید یوونتوس
در صورت انتقال ماتیاس دی لیخت به پاری سن ژرمن، مارکینیوش راهی یوونتوس خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، اگرچه شاید تا یک ماه قبل به نظر می رسید ماتیاس دی لیخت فاصله ای تا انتقال به بارسلونا ندارد، اما تردیدهای وی در مورد احتمال نیمکت نشینی در نوکمپ مواضع دی لیخت را تغییر داده و شواهد حاکی از آن است که مدافع جوان هلندی فاصله ای تا پوشیدن لباس پاری سن ژرمن ندارد.

مینو رایولا، مدیر برنامه جنجالی دی لیخت، دیشب برای نهایی کردن قرارداد موکل خود راهی فرانسه شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این اتفاق با 80 میلیون یورو نهایی خواهد شد.

اما اسپورت مدیاست مدعی شد در صورت نهلیی شدن انتقال ماتیاس دی لیخت به فرانسه، مارکینیوش از این تیم جدا شده و راهی یوونتوس خواهد شد. مارکینیوش گرچه تنها 25 سال دارد، اما بازیکنی باتجربه به حساب می آید و سالهاست در خط دفاعی تیم ملی برزیل و پاری سن ژرمن به میدان می رود و می تواند خرید اول مائوریتسیو ساری در یوونتوس لقب گیرد.

با خداحافظی آندره بارزالی از میادین و احتمال فراوان جدایی مارتین کارسرس، یوونتوس به شدت به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و بعد از ناکامی در پروسه جذب دی لیخت، به نظر می رسد با انتقال این مدافع هلندی به پاری سن ژرمن، کار جذب مارکینیوش برای یوونتوس به زودی نهایی خواهد شد و وی راهی تورین می شود.