بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دانمارک 3 - اتریش 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رابیو پیروز جنگ قضایی با پاری سن ژرمن
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 13:53
رابیو پیروز جنگ قضایی با پاری سن ژرمن
یاغی جوان پاری سن ژرمن که علیه این باشگاه به کمیته انضباطی اتحادیه لیگ فرانسه شکایت کرده بود، موفق به اثبات ادعای خود شد.

به گزارش "توپ 90"، آدرین رابیو مدت هاست که با پی اس جی به مشکل برخورد کرده است. ستاره 24 ساله وقتی از تمدید قرارداد سر باز زد، ابتدا به مدت شش روز از حضور در تمرینات منع شد. سپس انتشار شایعاتی مبنی بر امضای پیش قرارداد با بارسا، باعث شد او از حضور در رختکن تیم هم منع شود و  در ماه مارس و پس از شکست پی اس جی از یونایتد در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، حضور او در یک باشگاه شبانه و همچنین لایک کردن پست اینستاگرامی پاتریس اورا که به خوشحالی از شکست پی اس جی مربوط بود، حواشی زیادی را برایش به دنبال داشت.

 

 

 

 

همان اتفاق آخر باعث شد تا پی اس جی ازپرداخت پاداشی ویژه به رابیو که مربوط به خوش رفتاری بازیکنان می شد، خودداری کند. این پاداش در پی اس جی به دلیل رفتارهای مناسب بازیکنان پس از اتمام بازی ها، رفتن به سوی هواداران و تشکر از آنها و نیز رفتارهای درست در شبکه های اجتماعی پرداخت می شود.

رابیو به همین دلیل از پی اس جی به کمیته انضباطی شکایت برد و امروز اعلام شد که شکایت او مورد قبول واقع شده و پی اس جی باید پاداش او را پرداخت کند. کمیته انضباطی اعلام کرده است که پی اس جی نمی تواند یک بازیکن را به یک دلیل، دو بار جریمه کند. لازم به ذکر است که باشگاه پاریسی می تواند در مورد این رای، فرجام خواهی کند.

رابیو تا انتهای ژوئن با پی اس جی قرارداد دارد و سپس به عنوان بازیکن آزاد می تواند راهی تیم بعدی خود شود.