بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جریمه سنگین بازیکنان و کادرفنی تراکتورسازی
چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 10:15
جریمه سنگین بازیکنان و کادرفنی تراکتورسازی
بازیکنان و کادرفنی تیم تراکتورسازی به دلیل کسب نتایج ضعیف ۲۵ درصد جریمه شدند.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که تا چند هفته قبل تراکتورسازی در اوج به سر می برد و با پیروزی های متوالی یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ هجدهم بود، به یک باره این تیم در سراشیبی قرار گرفت؛ به طوری که در ۵ هفته اخیر فقط به ۲ امتیاز دست یافته است.


سرخپوشان تبریزی نه تنها از ۲ هفته قبل شانس قهرمانی را از دست دادند، بلکه با تساوی هفته گذشته مقابل پارس جنوبی در هفته آخر شانس کمی برای ایستادن در رده چهارم و کسب سهمیه آسیایی دارند.


شاگردان جورج لیکنز در صورتی که مقابل فولاد خوزستان به برتری برسند و پدیده برابر ماشین سازی متوقف شود، می توانند به رده چهارم صعود کنند و سهمیه آسیایی فصل بعد را به دست آورند.


با توجه به نتایج ضعیف هفته های اخیر تراکتورسازی، مدیریت این باشگاه امروز اعلام کرده تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی ۲۵ درصد از مبلغ قرارداد خود را جریمه شدند.


البته در بند بعدی آمده که این جریمه سنگین ممکن است در صورتی پیروزی تراکتورسازان مقابل فولاد خوزستان در هفته پایانی بخشیده شود.


به نظر می رسد زنوزی قصد داشته با این جریمه به بازیکنانش شوک وارد کند و به آنها انگیزه بدهد تا در هفته آخر بعد از ۶ بازی به پیروزی برسند و شاید سهمیه آسیایی را کسب کنند.