بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جدول دور برگشت؛ استقلال هم چنان در صدر
چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 09:52
جدول دور برگشت؛ استقلال هم چنان در صدر
در جدول دور برگشت لیگ برتر استقلال تهران هم چنان صدرنشین است. تیمی که با اشتباه داوری در بازی با صنعت نفت شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده است. و تیم دوم پرسپولیس است که با کسب تساوی در بازی پایانی به طور حتم قهرمان خواهد شد. 


به گزارش "توپ 90"، نکته جالب توجه جدول بازی های دور برگشت عملکرد ذوب آهن با علیرضا منصوریان است که تحسین برانگیز است. ذوبی ها تنها یک امتیاز کمتر از پرسپولیس اندوخته اند. تیمی که همان طور که اشاره شد با تساوی در برابر پارس جنوبی جم به طور حتم قهرمان لیگ برتر خواهد شد. قطع به یقین اگر ذوب آهن در دور رفت امتیازات زیادی را از دست نمی داد هم اکنون تیم مدعی قهرمانی بود. 

سپاهان که بعد از پرسپولیس برای کسب جام قهرمانی مدعی است در دور برگشت بازی ها تیم پنجم از نظر عملکردی است و این نشان می دهد تیم امیر قلعه نویی در دور برگشت بازی ها امتیازات حساسی را از دست داده است و اگر عملکرد مشابهی همانند دور رفت می داشت اکنون شانس بیشتری برای قهرمانی داشت. البته باید به این نکته اشاره کرد در دور برگشت گرفتن امتیاز از دور رفت سخت تر است به این خاطر که شناخت تیم ها نسبت به هم بیشتر می شود. 

استقلال در دور برگشت بازی ها جدا از صدرنشینی صاحب بیشترین برد در بازی ها شده. 9 برد در 14 بازی تا به این جای کار. بهترین خط حمله را هم استقلال داشته که 20 گل زده و از سویی بهترین خط دفاعی نیز از آن استقلال است که 6 بار دروازه اش باز شده است. کمترین گل زده را هم تیم های ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان داشته اند که در 14 بازی تنها 6 گل زده اند و ضعیف ترین خط دفاعی را هم تیم سپیدرود داشته  که 25 گل خورده، و نفت مسجد سلیمان تنها تیمی است که در دور برگشت بازی ها صاحب برد نشده است.