بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل محمدی به کمپین خیریه ستارگان ورزش سه پیوست
چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 09:00
گل محمدی به کمپین خیریه ستارگان ورزش سه پیوست
یحیی گل محمدی، ملی پوش سابق فوتبال همانند چهره های دیگر ورزشی همچون امیر قلعه نویی، برانکو ایوانکویچ، وینفرد شفر، کیمیا علیزاده و خداداد عزیزی به کمپین خیریه کمک به سیل زدگان توپ 90 پیوست. او مبلغ یک میلیون تومان پول و سایر ملزوماتی که سیل زدگان نیاز دارند را به آنها اهدا خواهد کرد.

سرمربی فعلی تیم "پدیده" در ویدئویی که برای سایت توپ 90 ارسال کرده می گوید: باید در این مشکل همگی کنار هم باشیم و به سایر هموطنانمان کمک کنیم تا این روزهای سخت را پشت سر بگذارند.

گل محمدی همچنین رضا ترابیان را برای حضور در این کمپین به چالش کشیده است.

"وبسایت توپ 90" با همکاری سازمان جوانان و سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. افراد چهره در این کمپین شرکت و یک نفر را نیز دعوت می کنند تا در این امر خیر شریک شوند.

کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت توپ 90 ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "توپ 90" دخل و تصرفی در آن ندارد.

هموطنانی که قصد کمک به سیلزدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112*737* مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وبسایت توپ 90 ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.