بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 27 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولادخوزستان 0 - صنعت نفت 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخواست غیرمعقولانه بنفیکا از الهلال!
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 15:58
درخواست غیرمعقولانه بنفیکا از الهلال!
باشگاه بنفیکا پرتغال برای انتقال دائم کاریلو مبلغ بسیار بالایی از الهلال عربستان درخواست کرده است.

به گزارش "توپ 90"،  و به نقل از روزنامه ابولا پرتغال باشگاه بنفیکا برای انتقال دائم کاریلو ستاره اهل پرو خود مبلغ 20 میلیون یورو از باشگاه الهلال درخواست کرده است که محمد بن فیصل رییس این باشگاه سعودی آن را غیر معقول می‌داند.


این بازیکن در تابستان به صورت قرضی راهی الهلال شد و با ارائه نمایشی درخشان توانسته است رضایت هواداران را به دست آورد. هم‌چنین کادر فنی و مدیران باشگاه هم از نظر فنی و هم‌چنین اخلاقی او را بسیار قبول دارند و به دنبال دائمی کردن قراردادش هستند. اما درخواست بنفیکا را غیر منطقی و خارج از توان خود می‌دانند.


در این بین خبر می‌رسد الدحیل قطر با مبلغ 17 میلیون یورو به دنبال جذب این بازیکن خواهد بود و پیشنهاداتی هم به بنفیکا ارائه کرده است. الهلال با این وضعیت تنها حاضر به پرداخت 15 میلیون یورو است و باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد. رسانه‌ها در ادامه از علاقه مندی النصر عربستان به جذب این بازیکن برای فصل آینده خبر داده‌اند. هر چند دو باشگاه دیگر به عقد قرارداد با کاریلو و توافق با طرف پرتغالی نزدیک تر هستند.


این بازیکن خوش تکنیک بعد از درخشش همراه با پرو در جام جهانی روسیه مشتریان زیادی پیدا کرد. کاریلو در حال حاضر با اعلام باشگاه الهلال مصدوم است و به احتمال فراوان برابر الاهلی در مرحله نیمه نهایی جام پادشاهی غایب خواهد بود.