بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 شهریور 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 3 - کلن 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مامیچ: الهلال شرایط سختی را می گذراند
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 09:01
مامیچ: الهلال شرایط سختی را می گذراند
شکست النصر در آخرین بازی هفته بیست و هفتم لیگ عربستان باعث شد تا رقیب استقلال برای هت تریک در قهرمانی متوالی خیز بردارد.

به گزارش "توپ 90"، سه هفته بعد از شکست در دربی ریاض و تقدیم صدر جدول به النصر دوباره بخت با الهلالی ها یار بود تا با شکست رقیب همشهری این بار مقابل الاتحاد زمینه را برای بازگشت به صدر جدول فراهم کرد. این اتفاق امیدواری ها نزد طرفداران پرشمار رقیب استقلال برای برپایی جشن قهرمانی را بیشتر کرد، نکته ای که سرمربی کروات چندان از آن خشنود نبود.
زوران مامیچ در خصوص شرایط این روزهای تیمش گفت:« خیلی شرایط سختی را می گذرانیم. فشار روی تیم فوق العاده بالا بود و تحمل این فشار شاید از عهده کمتر تیمی برآید اما خوشبختانه بازیکنان ما نشان دادند از تجربه و شخصیت لازم در این برهه حساس زمانی برخوردار هستند».


مربی کروات که بعد از شکست در دربی ریاض همین طور ثبت اولین باخت آسیایی مقابل استقلال تا مرز اخراج پیش رفت در ادامه افزود:« تجربه ام به من می گوید که در لیگ های کشورهای عربی باید تا آخرین دقیقه جنگید و برای هدفی که داری مبارزه کنی. برنامه فشرده و فرسایشی در الهلال مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرد اما با این وجود فکر می کنم ما شخصیت خوبی از خود نشان دادیم».


مامیچ بدون توجه به انتقادات و اعتراضات طرفداران از خود و شاگردانش گفت:« الهلال اهداف زیادی در دستور کار دارد اما فشار مضاعفی که وارد می شود کار را برای همه سخت می کند از جمله مربی و بازیکنان. بنابراین لازم است تا آنها که کنار تیم و باشگاه هستند از این فشار کم کنند تا ما این شرایط سخت را مدیریت و به سلامت از آن عبور کنیم».