بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 8 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 3 - کلن 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جنگ رقبای استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی قطر
شنبه, 03 فروردین 1398 ساعت 11:39
جنگ رقبای استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی قطر
هم زمان با رویارویی دو رقیب دیرینه در پایتخت با طعم قهرمانی در لیگ برتر دو رقیب قطری سرخابی ها در دوحه جنگی دیدنی برای تاج گذاری خواهند داشت.

به گزارش "توپ 90"، شرایط مشابه السد و الدحیل با استقلال و پرسپولیس باعث شد تا اتفاقی جالب در دیدارهای پیش روی این تیم ها رقم بخورد. رویارویی هم زمان این چهار تیم در دو لیگ برتر ایران و لیگ ستارگان قطر باعث می شود تا سرنوشت قهرمانی دو کشور با تغییرات زیادی روبرو و کاملا مسیر جدیدی پیدا کند.


استقلال و پرسپولیس در شرایطی روز دهم فروردین ماه دربی 89 پایتخت را برگزار می کنند که نتیجه این بازی می تواند کاملا مسیر قهرمانی ایران را برای دو رقیب دیرینه و طرفدارانش تغییر دهد درست مثل اتفاقی که برای دو مدعی اصلی قهرمانی لیگ ستارگان در دوحه رقم خواهد خورد تا السد و الدحیل نیز روزهای متفاوتی برای طرفداران شان در آغاز دوباره لیگ ستارگان رقم بزنند.


روزنامه های امروز دوحه با نزدیک شدن به بازی های هفته بیستم لیگ ستارگان و فینال این فصل میان السد و الدحیل به بررسی شرایط این دو تیم پرداختند جایی که مردان پرتغالی با دو سبک متفاوت از هم باید شاگردان شان را برای رسیدن به امتیازات کامل این بازی مهم آماده و ترغیب کنند. 


السد با اوسوالدو فریرا امیدوار است سرانجام در این فصل به سلطه چند ساله الدحیل پایان بدهد تا شاید در آخرین تجربه مربیگری پیرمرد پرتغالی خاطره ای خوش برای او بسازد. در آن سوی میدان الدحیلی قرار دارد که در زمستان با سونامی بزرگی روبرو بود و این بار با مردی از نسل جدید مربیان پرتغالی یعنی روی فاریا وارد میدان خواهد شد بلکه سومین قهرمانی متوالی را جشن بگیرد.


جنگ هم زمان رقبای ایرانی و قطری در دو گروه دشوار لیگ قهرمانان در چالش داخلی می تواند تاثیر مستقیمی برای دوئل های دور برگشت آنها داشته باشد به خصوص برای استقلال و پرسپولیس که در دوحه تجربه چندان خوشی به جا نگذاشتند و با شکست به خانه برگشتند تا کار صعودشان از مرحله گروهی دشوارتر از همیشه شود.