بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قلع و قمع سایپا در آخرین بازی سال
پنجشنبه, 23 اسفند 1397 ساعت 21:39
قلع و قمع سایپا در آخرین بازی سال
اخطار و اخراج‌های سایپا مقابل نفت مسجدسلیمان موجب محرومیت سرمربی و چهار بازیکن این تیم شد.

به گزارش "توپ 90"، سایپا در حالی امروز به دومین برد متوالی مقابل نفت مسجدسلیمان دست پیدا کرد و آخرین مسابقه سال ۹۷ را با پیروزی پشت سر گذاشت که در این دیدار تلفات زیادی برای دیدار آینده خود مقابل نساجی مازندران داد.

ساموئل سارفو، مدافع میانی سایپا که در دیدار رفت مقابل نفت مسجدسلیمان اخراج شده بود، در دیدار امروز برابر این تیم نیز دوباره کارت قرمز گرفت تا همانند نیم‌فصل اول بازی برابر نساجی مازندران را از دست بدهد.

امید خالدی، مدافع چپ سایپا نیز که یکی از بازیکنان اصلی تیمش در این مسابقه بوده، با دریافت دو کارت زرد در بازی امروز با نفت مسجدسلیمان از زمین اخراج شد تا او نیز نتواند نارنجی پوشان را برابر نساجی همراهی کند.

رضا اسدی، هافبک دفاعی و معین عباسیان، وینگر سرعتی سایپا نیز که در این فصل ۳ کارت زرد گرفته بودند، امروز برابر نفت مسجدسلیمان اخطار گرفتند تا چهار کارته شده و مسابقه با نساجی مازندران را از دست بدهند.

اما مهم‌ترین فردی که سایپا در دیدار با نساجی مازندران در اختیار نخواهد داشت، علی دایی است؛ سرمربی نارنجی پوشان که به شدت از نحوه قضاوت رضا عادل در دیدار امروز تیمش با نفت مسجدسلیمان ناراضی بود، بخاطر اعتراض به داوری از کنار زمین اخراج شد تا سایپا برای دیدار با نساجی چهار بازیکن و یک سرمربی محروم داشته باشد.