بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش و استوکس به دنبال جای پای ادینیو
پنجشنبه, 23 اسفند 1397 ساعت 19:28
کی‌روش و استوکس به دنبال جای پای ادینیو
آنتونی استوکس گل زن تراکتوری ها با گلزنی در دیدار امروز موفق شد خود را به صدر جدول گلزنان لیگ برتر برساند حالا او به همراه استنلی کی روش خود را آقای گل ایران می داند.

 به گزارش "توپ 90"، آنتونی استوکس گلزنی تراکتوری‌ها که پس از حواشی به وجود آمده در بازی های اخیر باز هم با پیراهن این تیم در لیگ حضور یافت گلزن امروز تبریزی ها بود. استوکس با گلی که وارد دروازه پدیده کرد توانست گل های خود را به عدد ۱۱ برساند.

با این حساب استوکس را باید جدیدترین آقای گل فوتبال ایران دانست البته این عنوان در حال حاضر به اشتراک در دسته مهاجم تراکتور هاست چرا که استنلی کی روش مهاجم تیم سپاهان نیز پیش از این موفق شده بود ۱۱ گل وارد دروازه رقبا کند. آماری که باعث می شود او به همراه استوکس را فعلا در صدر جدول ببینیم.

نکته جالب توجه درباره این موضوع که آخرین آقای گل خارجی لیگ برتر به ادینیو برمیگردد مهاجم برزیلی و سابق تراکتورسازان در جریان لیگ هجدهم لیگ چهاردهم او موفق شده بود با به ثمر رساندن گل های فراوانی خود را به عنوان آقای گل لیگ برتر معرفی کند و پر بیراه نیست اگر کی‌روش و استوکس را به دنبال رسیدن به جایگاه ادینیو بدانیم خصوصاً اینکه ماجرا فعلی تراکتوری ها استقبال بسیار بالایی در نزد هواداران این تیم برخوردار است.