بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاتحاد عربستان 1 - الوحده امارات 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌‌روش برای گل 10 دست و سر و پا داد (عکس)
دوشنبه, 22 بهمن 1397 ساعت 17:03
کی‌‌روش برای گل 10 دست و سر و پا داد (عکس)
استنلی کی روش پس از وقفه ای که در روند گلزنی اش ایجاد شده بود، موفق شد برابر سپیدرود گلزنی کند.

به گزارش "توپ 90"، کی روش استنلی از هفته ششم گلزنی اش را آغاز کرد و در 6 دیدار متوالی موفق به ثبت 9 گل شد.


روند گلزنی های این مهاجم برزیلی در دیدار برابر ماشین سازی که با محرومیت او از دیدار برابر پدیده هم همراه شد، قطع شد و از آن مسابقه پای کی روش به گلزنی باز نشده بود.


کی روش پس از یک جلسه محرومیت در دیدار برابر پرسپولیس به ترکیب بازگشت ولی این بار از زمین اخراج شد تا علاوه بر محرومیت در دیدار برابر استقلال خوزستان به دلیل دریافت کارت قرمز، در دیدار برابر صنعت نفت آبادان هم با حکم کمیته انضباطی محروم شود.


از آخرین بازی که کی روش در دیدار برابر سایپا گلزنی کرد، دو ماه سپری شده بود؛ طی این مدت استوکس به تراکتورسازی بازگشته و علیپور 8 گله شده تا خطر از دست رفتن صدر جدول گلزنان بیخ گوش کی روش 30 ساله باشد.


در نهایت کی روش پس از چند بازی که با عدم گلزنی برای او همراه شده بود، مقابل سپیدرود پس از 90 دقیقه، مزد تلاش هایش را گرفت و گل دهم خود را در لیگ هجدهم ثبت کرد.


البته ثبت این گل برای مهاجم 195 سامتی متری سپاهان چندان هم که به نظر رسید، ساده نبود؛ استنلی که یکی از فیزیکی  ترین و سرزن ترین مهاجمان لیگ به شمار می رود، در زمین و هوا برای رسیدن به گل با دست و پا جنگید و سرانجام با پاس فوق العاده ای که کومان دوست صمیمی اش در اردوها برایش فراهم کرد، با یک بغل پای ساده گل زد !


حالا سپاهانی ها امیدوارند این بازیکن که از وقت های اضافی دیدار برابر پارس جنوبی جم گلزنی هایش را آغاز کرد، باز هم با گلزنی در دقایق پایانی همان روند نیم فصل اول را در نیم فصل دوم تکرار کند.