بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاتحاد عربستان 1 - الوحده امارات 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نام طارمی در لیست آسیایی الغرافه قرار گرفت
دوشنبه, 22 بهمن 1397 ساعت 14:48
نام طارمی در لیست آسیایی الغرافه قرار گرفت
مهدی طارمی در لیست آسیایی تیم الغرافه قطر قرار گرفت و تجربه دوباره خود را در این رقابت‌ها با پیراهن زردپوشان پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش "توپ 90"، مهدی طارمی علیرغم شایعاتی که در خصوص جدایی‌اش در نقل و انتقالات زمستانی لیگ قطر از جمع الغرافه وجود داشت، به کار خود در این تیم تا پایان فصل ادامه خواهد داد.


الغرافه قطر که در این فصل لیگ قهرمانان آسیا نیز در مرحله پلی آف قرار گرفته، نام مهدی طارمی را نیز در لیست خود برای این رقابت‌ها قرار داده است.


حضور چند فصل اخیر مهدی طارمی در لیگ قهرمانان با حواشی جالبی همراه بوده است. او در اولین فصل حضورش موفق شد به النصر عربستان با ضربه چیپ گل بزند که شادی گلش جنجال بزرگی را رقم زد.


طارمی در دومین فصل حضورش در پرسپولیس و در لیگ قهرمانان در جمع مدعیان آقای گلی قرار داشت که در ادامه با توجه به محرومیت از سوی فیفا این شانس را در مرحله یک چهارم از دست داد. این در حالی بود که در بدبینانه ترین حالت او چهار بازی دیگر نیز پیش رو داشت و می‌توانست شانس خود را برای دستیابی به این عنوان افزایش دهد.


طارمی با حضور در الغرافه نیز نقش پررنگی در گلزنی این تیم در لیگ قهرمانان داشت و در فصل گذشته علیرغم حذف زودهنگام این تیم، موفق به ثبت 5 گل شده بود.


اکنون باید دید طارمی در چهارمین فصل حضورش در این رقابت‌ها چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت. الغرافه در انتظار مشخص شدن برنده دو تیم ذوب آهن و الکویت کویت است.


اتفاق جالب توجه در لیست آسیایی الغرافه قرار نگرفتن نام وسلی اسنایدر است که گفته می‌شود جدایی این هافبک سرشناس هلندی از این تیم قطعی شده است.